WEŹ RELACJE W SWOJE RĘCE!

3 sposób dzielenia

BÓG, ONI & JA

Każda z osób podczas dzielenia się tym, co się u niej działo przez ostatni tydzień, jest poproszona o opowiedzenie o 3 relacjach; relacji z Panem Bogiem, z innymi ludźmi i o relacji z samym sobą. Głównym kryterium dzielenia się jest MIŁOŚĆ, Ona jest wyznacznikiem dobra, piękna, miłosierdzia i mądrości.

#BÓG

Warto jest powiedzieć o tym, jak wyglądała moja osobista modlitwa, o tym, co było moim duchowym osiągnięciem, a także jakie napotykałem trudności w relacji z Bogiem Ojcem. Można również podzielić się nowymi przemyśleniami na temat wiary, tym co ostatnio było dla Ciebie odkryciem. O relacji z Panem Bogiem dobrze jest mówić, jak o relacji z przyjacielem; co zrobiłem, by ją pogłębić i o tym, jakie postępowanie oddaliło mnie od Boga.

#ONI

Wspominamy w tym miejscu o relacjach z innymi ludźmi; rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, osobami ze szkoły czy pracy. Podobnie jak w relacji z Panem Bogiem, warto wspomnieć o relacjach, które nas podbudowały, przyniosły radość, jak również o tych więziach, które przyniosły trud, były nieprzyjemne.

#JA

Bardzo ważny punkt, bo chyba najczęściej pomijany. Tutaj mówimy o tym, jak bardzo kochaliśmy siebie. O tym co w sobie doceniamy, za co możemy siebie pochwalić, co było naszym sukcesem- chwalimy się!