Przewodnicząca

Julia Olender
W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży formuję się od 2018 roku. Należę do Oddziału przy parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu, w których poprzednio pełniłam funkcję zastępcy sekretarza, a od października tego roku pełnię funkcję sekretarza. Należę również do chóru działającego przy Moim Oddziale, w którym aktywnie spędzam czas i rozwijam swoje pasje, nie zapominając przy tym o Panu Bogu.
Niezwykle istotne w pracy na rzecz Naszego Stowarzyszenia dla mnie jest pokazanie Nam – młodym ludziom, że możemy czuć się dobrze i prawdziwie w Naszej Wspólnocie. Zależy mi na tym, abyśmy stworzyli Bożą Armię. Armia podbija, a Bóg może wszystko, więc podbijmy wspólnie świat i przeprowadźmy młodzieżową rewolucję.

Sekretarz DKR

Nikola Litera
Jestem studentką I roku biologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją przygodę z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży zaczęłam w 2016 roku w Oddziale przy parafii pw. św. Mikołaja w Mikołajkach, gdzie pełniłam funkcję Prezesa. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że KSM to moje miejsce na ziemi. To właśnie tutaj dowiedziałam się, co jest w życiu najważniejsze, jak radzić sobie z problemami i jak pokazywać innym, jak piękna jest relacja z Bogiem. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, w których odkrywam Bożą obecność. Kocham także bawić się z dziećmi, ponieważ będąc z nimi uczę się widzieć świat ich oczami, które wszędzie dostrzegają dobro. Od początku bycia w KSM-ie staram się także pomagać przy każdym możliwym wydarzeniu w mojej parafii.