Prezes Zarządu

Dorota Ciołko
email: ciolko14@wp.pl

Jestem w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży od września 2016 roku. Formuję się w Oddziale działającym przy parafii pw. Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika w Ełku. Tam pełniłam funkcję Zastępcy Prezesa, a później Prezesa Oddziału. W Zarządzie Diecezjalnym pełniłam funkcję Zastępcy Sekretarza a później Zastępcy Prezesa. KSM to moje miejsce do nieustannego rozwoju, miejsce w którym poznaję wiele dobrych, inspirujących ludzi, ale także poznaje siebie. KSM to dla mnie miejsce na budowane relacji z Panem Bogiem.
Studiuję fizjoterapię w Olsztynie, aktualnie jestem na trzecim roku. Bardzo lubię spędzać czas z ludźmi, to daje mi siłę do działania ale także lubię czytać, a to daje mi odpoczynek.

Za-ca Prezesa

Mateusz Sawicki
email: mateusz.sawicki@intmail.pl
Działam w KSM-ie już od prawie 4 lat, rozpoczynałem jako sekretarz, a następnie zastępca prezesa w swoim oddziale. Aktualnie uczę się w Liceum.
W swojej parafii działam jako ceremoniarz, do tego aktywnie biorę udział w większości wydarzeń diecezjalnych.
Jestem osobą otwartą, zorganizowaną i nie boje się nowych wyzwań, potrafię pracować pod presją.
W pracy w zarządzie chcę dać z siebie wszystko.

Członek Delegat

Emilia Antonowicz
email: emilia.antonowicz2003@gmail.com
W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży jestem od grudnia 2018 roku. Na co dzień formuję się w oddziale działającym przy parafii NMP Królowej Polski w Olecku. Początkowo pełniłam tam funkcję Prezesa, a aktualnie sprawuję funkcję Sekretarza.
Jestem osobą otwartą i chętnie angażuję się w różne akcje. Ponadto uwielbiam pracować z ludźmi i poznawać nowe osoby. KSM jest dla mnie drogą rozwoju duchowego oraz aktywnego działania.

Skarbnik

Zuzanna Wujek
email: zuziawujek02@gmail.com

Jestem studentką pierwszego roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Swoją formację w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży rozpoczęłam w 2017 roku w Oddziale działającym przy parafii Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika w Ełku. Aktualnie pełnię funkcję Prezesa tego Oddziału i nieustannie się tu rozwijam. W wolnym czasie bardzo lubię spędzać czas z innymi, dużo spaceruję, co z pewnością przyczyniło się do mojego zamiłowania pielgrzymkami. Ponadto uwielbiam pomagać innym w każdy możliwy sposób, na co również wskazuje kierunek studiów, który wybrałam. Jestem człowiekiem wielu pasji, m.in. kocham pisać rozważania na Adorację oraz gram na gitarze i ukulele. Każdego dnia urzeka mnie miłość Boga do mnie i ona bardzo motywuje mnie do działania.

Sekretarz

Joanna Kulesza
email: asiakulesza111@interia.pl

W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży formuję się od 6 lat. Moja przygoda z tą wspólnotą zaczęła się w oddziale przy parafii pw. Chrystusa Sługi w Ełku, przez rok pełniłam tam funkcję Zastepcy Prezesa, a aktualnie sprawuję funkcję Prezesa oddziału. KSM każdego dnia daje mi przestrzeń do rozwoju, wiele się tutaj uczę. Moją pasją jest muzyka, którą uwielbiam się dzielić z ludźmi dookoła.

Za-ca Sekretarza

Aniela Darmofał
email: darmofalaniela03@gmail.com

Jestem tegoroczną maturzystką i pasjonatką muzyki w przeróżnych formach. W KSM-ie jestem od nieco ponad 3 lat, od 2 lat w Kierownictwie Oddziału jako Prezes, a od roku w Zarządzie Diecezjalnym. To, co daje mi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – czyli stałą formację, relacje z ludźmi, świetną przygodę na całe życie i przede wszystkim lepszą relację z Panem Bogiem – chcę dawać innym. Również pragnę dawać siebie innym, przez co chcę poznawać i rozumieć innych. Chcę głosić, że Jezus jest jedynym Panem, który kocha i jest obecny.

Członek Zwyczajny

Paweł Ciołko
email: ciolko777@gmail.com

Jestem w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży przy parafii Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika w Ełku od 2017 r. w Oddziale pełnię funkcję skarbnika. Uczę się w Zespole Szkół Sportowych w Ełku, jestem uczniem 3 klasy liceum. W swojej parafii od 12 lat należę do Liturgicznej Służby Ołtarza, obecnie jestem lektorem pełniącym funkcje ceremoniarza. Wiele lat tańczyłem w Szkole Tańca, naprawdę taniec jest tym co lubię.