Kochani Seniorzy KSMu

Czcigodni Księża Asystenci

Drodzy Członkowie naszego Stowarzyszenia

Czas, w którym się znaleźliśmy, jest niewątpliwie trudny dla wszystkich. Ufamy, że Pan Bóg i z tego okresu wyprowadzi wiele dobra. Częściej niż zwykle myślimy o tym, co dalej. My także, jako członkowie Zarządu Diecezjalnego, stanęliśmy przed podjęciem trudnej, ale ważnej decyzji. W związku z obecną sytuacją postanowiliśmy przełożyć uroczystość obchodów jubileuszu 25-lecia powołania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej diecezji.

Dziś, po raz kolejny, pragniemy zaprosić Was do wspólnego świętowania. Nasz Srebrny Bal, połączony z uroczystą galą 25-lecia, odbędzie się 21 listopada 2020 roku w Ełku. W czasie dziękczynnej Mszy Świętej, którą rozpoczniemy nasze świętowanie, wprowadzimy nowe osoby w poczet pełnoprawnych członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Chcemy raz jeszcze, z wielką wdzięcznością w sercu, zaprosić na to wydarzenie szczególnie naszych seniorów, sympatyków i wszystkich, którzy przez minione lata byli związani z naszym Stowarzyszeniem. Nie wyobrażamy sobie, że tego dnia mogłoby zabraknąć także tych, którzy dziś tworzą KSM w naszej diecezji.

W związku ze zmianą terminu balu, zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób, które już wcześniej wysłały swoje zgłoszenie. Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz zgłoszeniowy, o którego wypełnienie bardzo Was prosimy. Składa się on z trzech pytań: Czy będziesz uczestniczył/a w balu w listopadzie? Czy oczekujesz zwrotu zaliczki? Czy oczekujesz zwrotu pełnej kwoty, jeśli już dokonałeś/aś wpłaty? (link do formularza: https://forms.gle/BLCtibnuKj5jZT589) Wasze odpowiedzi pomogą nam w stworzeniu nowej listy, a także zweryfikowaniu jej z listą poprzednią. 21 maja 2020 roku rozpoczniemy nową turę zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń i dokonywania wpłat podamy 21 maja.

Bardzo prosimy Was także o pomoc w udostępnianiu tej wiadomości na swoich prywatnych profilach na Facebooku oraz na stronach Waszych Oddziałów, aby dotarła ona do wszystkich KSM-owiczów.

Kropla tworzy ocean, a człowiek wspólnotę! Każdy KSM-owicz jest częścią tej historii. To nasze wspólne urodziny! Ufamy, że będziesz tego dnia razem z nami!

W imieniu Zarządu Diecezjalnego

Monika Zubowicz – Prezes Zarządu