W terminie 28.01- 1.02.23r. około 60 młodych z naszej diecezji spędziło czas w Chełchach na rekolekcjach zimowych “Zaufaj” organizowanych przez KSM diecezji ełckiej.  Nasze rekolekcje poprowadził ksiądz Jacek Łukaszewicz – wice Asystent KSM DE.  

Tematami, które przewodziły przez te 5 dni było zaufanie oraz dziecięctwo Boże. Rozmawialiśmy również o relacjach międzyludzkich i naszej wartości. 

Konferencje, codzienna Eucharystia, modlitwa brewiarzem, prace w grupach, integracja – to tylko część z tego co uczestnicy mogli przeżyć podczas tych rekolekcji. 

3 dnia rekolekcji odwiedził nas ks. Bp. Jerzy Mazur, który przewodniczył Eucharystii, skierował do nas słowo, a nawet towarzyszył nam podczas wspólnego ogniska. 

Kolejnymi odwiedzającymi nas w poszczególne dni byli: Ola i Daniel Andruczyk, Patryk Żukowski oraz   Milena Bronakowska, którzy dzielili się z nami świadectwem działania Boga w ich życiu.                      To było niezwykle autentyczne i ubogacające. 

Po raz kolejny nasze rekolekcje objął patronatem Caritas Diecezji Ełckiej.                                          Jesteśmy ogromnie wdzięczni! 

To był piękny i niezapomniany czas przebywania w Bożej łasce! 

Kategorie: Rekolekcje