Drodzy KSMowicze!

W sobotę spotykamy się na Zjeździe Diecezjalnym. Liczymy na Waszą obecność! 🙂 

Na te ostatnie dni kilka ważnych spraw:
1) Podczas Zjazdu należy złożyć sprawozdania z rocznej działalności oddziału i uregulować wszelkie zaległości; do odbioru będą również materiały formacyjne – koszt druku wyniósł 5 zł oraz kartki Bożonarodzeniowe. 
2) Z przyczyn od nas niezależnych nie będzie możliwości odebrania koszulek. Najprawdopodobniej będą do odebrania podczas balu. Z tymi, których tam nie będzie ustalimy indywidualny sposób odbioru. Prosimy o dokonanie wpłat za koszulki- to znacznie przyspieszy działanie 🙂
3) Ministrantów i lektorów prosimy o zabranie strojów liturgicznych!
4) W czasie Mszy Św. 22 kandydatów wstąpi do naszego Stowarzyszenia – pamiętajcie o Nich w swoich modlitwach!
5) Przed Nami wybory uzupełniające. Do Zarządu zgłoszono kandydatury następujących osób: Anna Koszczuk, Maria Qaheri, Jakub Sulewski, Damian Szamrad. Do Komisji Rewizyjnej zgłosiła się Marta Żdanuk.
6) Na zjeździe będzie możliwość złożenia ofiary na wózki inwalidzie, które trafią do Czadu! Razem możemy zmienić czyjeś życie!

SPRAWA ORGANIZACYJNA

Z każdego oddziału Prezes i wyznaczony przez niego delegat będzie brał udział w głosowaniach oraz w wyborach. Prosimy, abyście w ECKu siadali w miejscach dla Was przygotowanych, w pierwszych rzędach 🙂 
Do zobaczenia!
GOTÓW!