Drodzy KSMowicze!

Stając w obronie życia chcemy zachęcić wszystkich członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej do włączenia się w konkretne działania pro-life! Mamy za sobą różnego rodzaju akcje- to jednak nie koniec!

       Każdego z Was zachęcamy do podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego.  Otoczenie modlitwą człowieka od poczęcia to wielka odpowiedzialność, której nie bójmy się podjąć!  Apelujemy również o włączenie się w akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem zmiany ustawy, dążącym do pełnej obrony  życia od chwili poczęcia.

       Jak czytamy na stronie poświęconej akcji, ‘Dzięki tym działaniom więcej osób dowiaduje się o okrucieństwie aborcji, więcej chce działać, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Kolejne osoby, stając przed koniecznością oceny tego strasznego procederu, opowiadają się przeciw niemu. Podpisy może zbierać każdy – wśród rodziny, znajomych, w swojej wspólnocie, w kościele po Mszy Świętej, w czasie marszu, wycieczki, na ulicy i w domu. Potrzebujemy Cię niezależnie od tego, gdzie mieszkasz!’

       Podpisy zbieramy do końca czerwca. Wszystkie oddziały, które chcą włączyć się w tę formę działania w obronę życia proszę o kontakt. Po przekazaniu potrzebnych materiałów można będzie rozpocząć zbiórkę podpisów.  

‘Chrystus na was liczy i wzywa was do wielkich rzeczy. Nie wstydźcie się waszych ideałów — wręcz przeciwnie, głoście je i brońcie ich! Liczy na was Chrystus, liczy na was
Pani Jasnogórska, liczy na was Kościół. Liczy na was i potrzebuje was Polska!
Właśnie jako KSM. ‘

W imieniu Zarządu Diecezjalnego

 Monika Zubowicz

Prezes Zarządu