9 kwietnia 1995 roku w naszej diecezji rozpoczęło swoją działalność Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży! W tym roku obchodzimy piękny jubileusz 25- lecia! To wielkie święto dla każdego z Nas!

Dlatego chcemy być razem w tym czasie! Nie wyobrażamy sobie, żeby Ciebie mogło tam zabraknąć!

? 25 kwietnia 2020 roku, w Ełku świętowanie rozpoczniemy Mszą Świętą, by podziękować Panu Bogu za naszą wspólnotę, ludzi, którzy ją tworzą i tych, dzięki którym ona istnieje!
? Następnie przejdziemy do sali bankietowej Vivaldi, gdzie odbędzie się Srebrny Bal połączony z uroczystą galą 25-lecia!

Do wspólnego świętowania zapraszamy wszystkich, którzy dziś tworzą KSM w naszej diecezji. Z wielką wdzięcznością w sercu, zapraszamy szczególnie naszych seniorów, sympatyków i wszystkich tych, którzy przez minione lata byli związani z naszym Stowarzyszeniem. Tego dnia chcemy bawić się wszyscy razem – w wielopokoleniowej wspólnocie!

Koszt uczestnictwa to 120 zł.

Zgloszenia za pomocą formularza:
https://forms.gle/19LCGRAk4g4SieFT6

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia 2020 r. Połowę kwoty należy uregulować do 15 lutego 2020 r. Drugą część należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie – 6 kwietnia 2020 r. Bawimy się bez alkoholu!

Kropla tworzy ocean, a człowiek wspólnotę! Każdy KSM-owicz jest częścią tej historii. To nasze wspólne urodziny! Ufamy, że będziesz tego dnia razem z nami!