Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Widzimy się już w piątek – przyjazd od 13.00 do 14.40. Spotkamy się w Ośrodku przy koście pw. MB Szkaplerznej w Świętajnie – Świętajno 16. Prosimy, aby tak zorganizować przyjazd, aby nie być wcześniej, ponieważ w ośrodku będą trwały intensywne przygotowania 🙂 Jeśli ktoś nie da rady przyjechać w w/w godzinach, proszę o informację. O 17.00 rozpoczyna się Msza Święta i Msza Święta w której będziemy brali udział.  

LEKI – proszę, aby każdy wziął ze sobą te leki, które zażywa regularnie. Warto zaopatrzyć się w specyfiki takie jak apap, polopiryna czy inne, które przyjmujecie w stanach podgorączkowych. My leków mieć nie będziemy. 

Pamiętaj, żeby zabrać śpiwór, poduszkę i prześcieradło – łóżka już tam są! <3

Warto zabrać ze sobą kubek – pomiędzy punktami planu będzie herbata. Dbając o środowisko prosimy, aby każdy wziął ze sobą swój kubek.

Przed wyjazdem poproście Waszych bliskich, członków Waszych oddziałów o modlitwę w intencji uczestników rekolekcji 🙂 

TYLKO DLA CHŁOPAKÓW – Wielu z Was jest ministrantami i lektorami w swoich parafiach. Nie zapominajcie o tej służbie podczas rekolekcji. Weźcie ze sobą alby – dla każdego znajdzie się miejsce! Liczymy na Was 🙂

Zachęcamy, aby przed przyjazdem skorzystać z sakramentu pokuty. 

Do zobaczenia! 
Monika 
Prezes Zarządu

Kategorie: Ogłoszenia