Zapraszamy młodych na kolejną, bezalkoholową zabawę! W czasie, kiedy celebrować będziemy święta Zmartwychwstania Chrystusa, zapraszamy na Wielkanocny Bal Bardzo Kulturalny! Tym razem bawimy się 27 kwietnia w Piszu. Bal rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00 w parafii św. Jana Chrzciciela. Zabawa odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Piszu (ul. Lipowa 15).

Bal ma być jednym, wielkim świętowaniem Zmartwychwstania! Chcemy, aby był pełen elegancji i piękna – nie tylko w wystroju sali ?
Panie w pięknych, długich sukniach (szpilki odkładamy na bok), Panowie w eleganckich garniturach ? Nie zabraknie wspólnych zabaw, a nawet szybkiego kursu tańca! Warto tę sobotę spędzić razem z nami!

ZGŁOSZENIA: Mail na adres biuro@ksm.elk.pl. W nim podajesz: Nazwisko i imię, parafię i swój wiek. Jeśli z parafii organizowany jest wyjazd to przesyłajcie zgłoszenia grupowe, podając przy tym osobę do kontaktu.

UWAGA! Każda grupa przyjeżdża na bal z księdzem bądź pełnoletnim, odpowiedzialny opiekunem czy rodzicem. To samo dotyczy osób niepełnoletnich chcących wziąć udział w balu. W zgłoszeniu podajemy numer kontaktowy do opiekuna grupy.

Ofiara na pokrycie kosztów organizacji balu to 30 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kategorie: Ogłoszenia