40 dnia dla Życia

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji pro-life, jakim jest „40 dni dla życia”.

Na czym polega akcja?

O godzinie 13:00 w Środę Popielcową rozpocznie się krucjata modlitewna, która trwając do godziny 13:00 Niedzieli Palmowej będzie nieprzerwanie naszą modlitwa szturmowała Niebo w tych ważnych dla nas intencjach jakimi jest powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych a także pokój na świecie.
40 dni to tylko 960 godzin. Godzin, które mogą uratować życie! Każdy kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do naszego kalendarza modlitwy umieszczonego w każdej zakładce na naszej stronie internetowej zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę w naszej sprawie. Jakiej modlitwie? Dowolnej. Może to być Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, rozważanie Pisma Świętego, litanie itd. Najważniejsze by modlitwa trwała cała godzinę bo tylko wtedy możemy mówić o nieprzerwanej modlitwie.

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w akcje i dawania świadectwa wiary i wartości życia ludzkiego.

W celu zgłoszenia i wszelakich pytań prosimy o kontakt mailowy na ksmdl.zarzad@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 513 129 362.

Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie. GOTÓW!

Kategorie: Ogłoszenia