26 maja w Suwałkach zgromadziło się około 2 tys. młodych ludzi! Wśród nich nie zabrakło również KSMowiczów! Obchodziliśmy tego dnia swoje święto- Diecezjalny Dzień Młodzieży!
Wszystko rozpoczęło się od spotkania w parafiach. My poprowadziliśmy spotkanie w parafii św. Kazimierza Królewicza, do której przybyło prawie 700 młodych! Uwielbialiśmy Pana Boga śpiewem i tańcem. Wysłuchaliśmy konferencji, którą wygłosił ks. Krzysztof Pachucki- Asystent Oddziału KSM parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu. Usłyszeliśmy o tym, jak Pan Bóg działa w małżeństwie. Nasza Kasia opowiedziała, jak znalazła się w KSMie i co daje jej wspólnota. Następnie ruszyliśmy w drogę, aby spotkać się z innymi młodymi, którzy tego dnia przybyli do Suwałk.
Na placu przy parafii św. Aleksandra powitali nas Monika i Szymon 🙂 Tam byliśmy już wszyscy razem, we wspólnocie liczącej prawie 2 tysiące młodych, pełnych Bożej radości! Działo się wiele- wiele dobrego! W czasie wspólnej Eucharystii modliliśmy się za nasze Mamy, w dniu ich święta. Potem chwila na posiłek i to, na co wielu z nas bardzo czekało- koncert zespołu niemaGOtu. Niesamowite przeżycie! Byliśmy razem, modliliśmy się, uwielbialiśmy Pana Boga i zapraszaliśmy Ducha Świętego do naszego młodego życia. A już za rok spotkamy się ponownie, tym razem w OLECKU! 🙂
Bogu niech będą dzięki za ten niezwykły czas!
GOTÓW!

 

Kategorie: Relacje