Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej diecezji to organizacja ciągle rozwijającą się. Pojawiają się nowe oddziały, w szereg pełnoprawnych członków wchodzą nowe osoby. Przed nami wiele zadań – jedne realizujemy po raz kolejny, inne są dla nas zupełnie nowe. Jako grupa znajomych
i przyjaciół obdarzamy się coraz większym zaufaniem, nie raz polecając wzajemnej pamięci modlitewnej ważne sprawy.

Będąc w KSMie mamy świadomość, że niczego w pełni dobrego i oddanego Ojcu nie zbudujemy sami. Chcąc w całości wypełniać nasze GOTÓW zapraszamy wszystkich członków KSM, Seniorów i Sympatyków do podjęcia wspólnej modlitwy w intencji wszelkiej działalności podejmowanej przez KSM. Chcemy wspólnie modlić się modlitwą różańcową wypraszając, przez ręce Maryi, potrzebne łaski. Dlatego też zachęcamy wszystkich do tworzenia Róży Żywego Różańca Młodych.

Do jej stworzenia potrzeba 20 osób, które będę się modlić. Każda  z nich codziennie odmawiać będzie  jedną, wyznaczoną na dany miesiąc tajemnicę różańca, w podanej intencji. Po miesiącu następuje zmiana tajemnic. Jeśli chcesz z nami tworzyć różę różańcową napisz na biuro@ksm.elk.pl.  Pierwsze dwadzieścia osób stworzy pierwszą różę. Kolejne będą tworzyć następne.

Modlitwa niech będzie początkiem, środkiem i końcem naszej działalności. Liczymy, że do nas dołączycie!

Z pozdrowieniem GOTÓW

Zarząd Diecezjalny

Kategorie: Zaproszenia