Rada Krajowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, obradująca ostatnio w Rzeszowie podjęła, po raz pierwszy w historii Stowarzyszenia, decyzję o wprowadzeniu w życie KSM-u w całej Polsce Programu Formacyjnego „Oto ja”, przygotowanego przez Radę Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Młodzieży. Jednym z jego elementów jest DZIENNIK MEDYTACJI (notatnik dla uczestnika spotkania) – przygotowany dla każdego KSM-owicza notatnik do pracy indywidualnej z tekstami zaczerpniętymi z Liturgii Słowa na każdy dzień miesiąca z rozważaniami, cytatami wybranego mistrza duchowości oraz miejscem na własne notatki. Notatnik jest przygotowywany na każdy miesiąc. Nabywając 3 sztuki na najbliższe miesiące (grudzień 2017 – luty 2018) cena kompletu trzech egzemplarzy wynosi tylko 8 zł.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do Kierownictw Oddziałów o jak najszybsze przekazanie informacji o DZIENNIKACH MEDYTACJI członkom oddziałów. Wszystkich KSMowiczów zachęcamy do skorzystania z możliwości nabycia dzienników, które bez wątpienia przyczynią się do jeszcze pełniejszego rozwoju.

Na informację dotyczącą ilości zamawianych przez oddział dzienników czekamy do 19 listopada. Prosimy przesyłać ją na adres biuro@ksm.elk.pl.

W razie pytań prosimy o  bezpośredni kontakt z Moniką Zubowicz – 508-529-492.

Kategorie: Ogłoszenia