Jubileusz 25-lecia
KSM Diecezji Ełckiej

9 kwietnia 1995 roku w naszej diecezji rozpoczęło swoją działalność Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży! W tym roku obchodzimy piękny jubileusz 25- lecia! To wielkie święto dla każdego z Nas!

Czym jest KSM?

XXV-lecie KSM

NAJNOWSZE INFORMACJE

Główne uroczystości w diecezji odbędą się 21 listopada 2020 r. w Ełku. Z racji na sytuację związaną z pandemią koronawirusa zdecydowaliśmy się ograniczyć do Mszy Świętej  dziększynnej, która odbędzie się 21 listopada o godz. 16:00  w parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny

Jubileuszowa modlitwa

Rok 2020 jest dla nas – KSMowiczów rokiem szczególnym. Dziś dziękujemy Panu Bogu za 25 lat Stowarzyszenia, które wspólnie tworzymy. Z tej okazji zapraszamy Was do comiesięcznej modlitwy, każdego 9-tego dnia miesiąca.

Srebrny Bal

ZMIANA TERMINU! 

21 LISTOPADA 2020 roku w Ełku świętowanie rozpoczniemy Mszą Świętą, by podziękować Panu Bogu za naszą wspólnotę, ludzi, którzy ją tworzą i tych, dzięki którym ona istnieje! Następnie przejdziemy do sali bankietowej Vivaldi, gdzie odbędzie się Srebrny Bal połączony z uroczystą galą 25-lecia

Sekcja muzyczna zaprasza

Tworzymy SEKCJĘ MUZYCZNĄ na jubileuszową Mszę Świętą 25 kwietnia 2020 roku  Osoby uzdolnione muzycznie, posiadające zdolności wokalne, grające na instrumentach zapraszamy do włączenia się w przygotowanie jubileuszu 25-lecia działalności KSM na terenie diecezji ełckiej.

Ruszyła druga tura zgłoszeń

Przypominamy, że potwierdzeniem zgłoszenia na bal jest wpłata zaliczki (60 zł) na numer konta bankowego KSM Diecezji Ełckiej.

Ruszyła także druga tura zgłoszeń! Osoby, które wyślą zgłoszenie, zobowiązane są od razu do przelania połowy kwoty.

Cieszymy się bardzo, że jest nas coraz więcej! Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Sobota była dla Nas dniem świętowania 25 lecia istnienia KSM w naszej diecezji! 🎉🎉 Mimo istniejącej sytuacji pokazaliśmy, że jesteśmy razem! 💪 Fala zdjęć z KSM-owym akcentem zalała nasze media! 👨‍💻📸 Dziesiątki KSM-owiczów, Seniorów, Sympatyków skorzystało z naszej nakładki!
DZIĘKUJEMY!!! 

Świętujmy 25 lat!

Świętujemy cały czas, na różne sposoby w swoich domach, czekając na realne spotkanie! 21 listopada będziemy świętować z jeszcze większą radością! Zachęcamy do obejrzenia filmiku przygotowanego przez naszych medialnych i do zobaczenia na Srebrnym Balu!!!